قوانین

شرایط عودت:
در (تهران ) ارسال هایی که با پیک موتوری انجام میگیرد، مشتری میتواند در حضور پیک موتوری درب جعبه را باز نموده و بدون باز نمودن بسته بندی داخل جعبه ،سفارش خود را از نظر رنگ و جنس کنترل نماید. در صورت عدم رضایت می بایست با همان پیک موتوری بسته را مرجوع کند(در خرید های نا موفق هزینه رفت و برگشت بر عهده مشتری است)در صورتی که پیک موتوری محل را ترک نماید امکان مرجوع کردن کالا وجود ندارد.


*تغییر شیوه ارسال با توجه به موقعییت جغرافیایی مشتری و موجودی انبار ما در تهران و شهرستان ، برای فروشگاه کیاست محفوظ است


*در مواردی که ما سفارش را اشتباهی ارسال کرده باشیم : بدون باز کردن بسته بندی با پشتیبانی کیاست تماس بگیرید.


*هنگام ثبت سفارش به تعداد تکه ها توجه شود بعضی از محصولات بدون لحاف سفید ارائه میگردد. مسولیت عدم توجه به این موضوع بر عهده مشتری می باشد.


*مرجوع کالا فقط در موارد زدگی و پارگی و ارسال اشتباهی مورد قبول است. به دلیل رعایت مسائل بهداشتی مرجوع کالا به جز مورد اشاره شده  امکان پذیر نیست. جهت اطمینان خاطر از کیفیت محصولات فروشگاه کیاست میتوانید وارد کانال تلگرامی ""خرید و نظر مشتریان""شوید و نظر مشتریان ما را ببینید.توجه داشته باشید تصاویری که مشاهده میکنید با توجه به کیفیت گوشی موبایل شما و یا صفحه نمایش کامپیوترتان با کالای واقعی تا10 درصد امکان دارد اختلاف رنگ داشته باشد.
*معانی و اصطلاحات به کاربرده در سایت  توضیح داده شده و مسولیت عدم آشنایی با معانی و اصطلاحات بر عهده مشتری است

معانی لغات:
روتختی کاوری چیست: سرویس ملحفه که داخل آن باید لحاف سفید قرار داده شود. به طور خلاصه روتختی کاوری یا کاورست یعنی چند تکه پارچه  و مغزی آن جداگانه باید تهیه شود
روتختی لحافی چیست : یعنی لحاف سفید توسط کارخانه  داخل کاور قرار داده شده و دوخت از روی کاور به صورت X عبور میکند
لحاف سفید یا لحاف لایت چیست: لحافی است بدون طرح و نقش که داخل "روتختی کاوری" خریداری شده قرار میگیرد.
بالشت سفید یا بالشت لایت چیست: بالشتی است بدون طرح و نقش که داخل "کاوربالشت" خریداری شده قرار میگیرد.
سرویس پیکه: سرویس دارای یه رواندازبا ضخامت کم است
روتختی سه بعدی چیست: روتختی سه بعدی طرح برجسته نیست  نوعی چاپ دیجیتال هست که تصاویر زنده و واقعی و برجسته به نظر می آیند .
 
ارسالها:
*در صورت انتخاب پرداخت درب منزل میبایست پول نقد به همرا داشته باشید،ماموران توزیع دستگاه کارت خوان ندارند.
*در روزهای تعطیل ارسال صورت نمیگیرد.
* (زمان ثبت سفارش قبل از 12.00)  (وجود شعبه تیپاکس در شهر شما)  (تسویه کامل) در سریعتر ارسال شدن سفارش تاثیر گذار بوده و معمولا بین 3-72 ساعت زمان می برد.(غیر تعطیل)

پیامکها:
کیاست جهت اطلاع رسانی از شماره های 9830007004142536 و 98500010609857 پیامک ارسال می نماید. مسولیت پیامکهای ارسالی به جز شماره های نامبرده متوجه کیاست نمیباشد.لطفا در صورت مشاهده تخلف کیاست را مطلع نمائید.

حسابها:
جهت ثبت سفارش تلگرامی و واریز مبلغ بیعانه به نام های مینا مرتضی پور  و یا مرتضی ترکمانی  معتبر میباشد. واریز مبلغ به حساب هایی به جز افراد نام برده مورد تائید نیست و هیچ مسولیتی متوجه فروشگاه کیاست نخواهد بود.
 
ساعات پاسخگویی:
ساعات پاسخگویی تلفنی از ساعت 9:00 الی 18:00 همه روزه به جز ایام تعطیل و پاسخگوی تلگرامی 7 روز هفته از ساعت 10:00 الی24:00

بازگشت به صفحه اول>>